Keliaujantiems į Sakartvelą (Gruziją)

(Atnaujinta 2022 05 12)

Vakcinuotiems

Nevakcinuotiems/Nepersirgusiems

Persirgusiems

Išimtys

Anketos pildymas

Apribojimai šalyje

Apribojimų nėra.

Apribojimų nėra.

Apribojimų nėra,

 

Keliaujant į Sakartvelą anketos pildyti nereikia.

- Apsaugines veido kaukes privaloma dėvėti medicinos įstaigose ir viešąjame transporte.

- Reikalavimas dėvėti kaukę netaikomas vaikams iki 6 m. ir asmenims, turintiems kvėpavimo takų problemų bei kai kuriuos kitus sutrikimus, dėl kurių negalima dėvėti kaukės.

Skubios pagalbos numeris Gruzijoje 112.

 

Informacija dėl testų atlikimo Gruzijoje

  • Visą detalią informaciją dėl COVID-19 tyrimo atlikimo keliautojams suteiks „Tez Tour“ atstovai Gruzijoje susitikimo metu.
  • Testų atlikimui, galima registruotis ir vykti į klinikas ar laboratorijas savarankiškai. PGR testo kaina nuvykus savarankiškai 150-200 Larių (apie 50-85 USD doleriai).
  • Vystant atlikti testo būtina turėti asmens dokumentus, rekomenduojama turėti kelionės dokumentus.

 

Jeigu Covid-19 tyrimo rezultatas teigiamas (Sąlygos galioja kelionių paketus įsigijusiems keliautojams):

  • Jeigu atostogų metu turistas suserga besimptome ar lengva COVID-19 forma, jis izoliuojamas atskirame to paties ar kito viešbučio kambaryje mažiausiai 10 dienų, maistas ir gėrimai patiekiami į kambarį (papildomai mokėti nereikia iki numatytų atostogų laiko pabaigos). Atlikus pakartotinį testą ir gavus neigiamą atsakymą turistas gali laisvai toliau atostogauti arba išvykti į Lietuvą. Kai dėl teigiamo COVID-19 tyrimo ir privalomos izoliacijos keliautojas negali išvykti pasibaigus numatytam atostogų laikui, o viešbutis nedengia apgyvendinimo išlaidų, už viską moka pats keliautojas arba draudimas, jei tokį keliautojas turi įsigijęs.
     
  • Jei pasveikęs turistas skrenda ne savo nustatytą dieną, bilieto keitimo išlaidas prisiima pats turistas arba draudimas, jei tokį keliautojas turi įsigijęs.

 

Prieš pat skrydį rekomenduojame pasitikrinti saugumo reikalavimus keliaujantiems į Gruziją aviakompanijos, kuri vykdo skrydį, internetinėje svetainėje.


Reikalavimai grįžtantiems į Lietuvą

 

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku