Keliaujantiems į Meksiką

 • Atvykstantiems į Meksiką, COVID19 PGR testas nėra būtinas, saviizoliacija keliautojams netaikoma.
   
 • Visi keliautojai, atvykstantys į Meksiką, 24 val. prieš skrydį privalo užpildyti medicininę anketą. Užpildžius anketą, gaunamas QR kodas, kurį būtina atsispausdinti arba išsisaugoti telefone. QR kodą reikės parodyti pasų patikros punkte Meksikoje.
   
 • Vykstant į kelionę, rekomenduojama į telefonus atsisiųsti „COVID-19MX“ programėlę, suteikiančią papildomą pagalbą užsikrėtimo atveju.
   
 • Keliaujant į Meksiką, būtina su savimi turėti šiuos popierinius dokumentus: skrydžio bilietus (į abi puses), pasą (galiojantį ne trumpiau nei 6 mėn.), viešbučio rezervacijos Meksikoje patvirtinimą, sveikatos draudimą ir įrodymus, kad pakaks lėšų pragyventi Meksikoje vizito laikotarpiu.
   
 • PGR testo atlikimui išvykstant, būtina iš anksto informuoti atstovą arba viešbučio registratūrą, kurie iškvies gydytoją. Testo kaina nuo 150 USD, priklausomai nuo viešbučio. Testo rezultatai gaunami per 24-48 val (gali užtrukti ilgiau). Taip pat galima kreiptis į artimiausią kliniką.

 

Prieš pat skrydį rekomenduojame pasitikrinti saugumo reikalavimus keliaujantiems į Meksiką aviakompanijos, kuri vykdo skrydį, internetinėje svetainėje.

 

Reikalavimai grįžtantiems į Lietuvą

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku