Keliaujantiems į Maldyvus

 • Dėmesio! Visi keliautojai (suaugusieji ir vaikai nuo 1 m.), atvykstantys į Maldyvus iš Lietuvos, privalo ne anksčiau kaip 96 val., o vykstant per Frankfurto  oro uostą, ne anksčiau kaip 48 val. iki skrydžio atlikti COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testą. Būtina turėti popierinį arba elektroninį sertifikatą anglų kalba, patvirtinantį neigiamą tyrimo rezultatą. Nepateikę testo rezultatų keleiviai nebus įleidžiami į lėktuvą, vykstantį į Maldyvus.

 

 • Jūsų patogumui, bendradarbiaudami su UAB „Medicina Practica laboratorija" suteikiame galimybę „COVID-19 tyrimą PGR metodu +sertifikatas“ įsigyti už specialią kainą - 65 Eur. Šią paslaugą galima užsisakyti užsisakant kelionę kelionių agentūroje arba internetu. Daugiau informacijos apie šią paslaugą

 

 • Keliautojai, atvykstantys į Maldyvus ne vėliau kaip 24 val. iki atvykimo ir ne vėliau kaip 24 val. iki išvykimo iš Maldyvų turi užpildyti medicininę formą. Užpildžius formą, gaunamas QR kodas, kurį būtina atsispausdinti arba išsisaugoti telefone. QR kodą reikės parodyti pasų patikros punkte.
   
 • Jei vykstama tranzitu per kitas šalis ir tai užima daugiau nei 24 val., PGR testas privalo būti pakartotas ir rezultatas pridedamas pildant medicininę formą internete.
   
 • Visi keliautojai privalo su savimi turėti atspausdintus skrydžio bilietus (į abi puses), dokumentą, patvirtinantį apgyvendinimą viešbutyje, pasą (galiojantį ne mažiau nei 30 dienų nuo grįžimo iš Maldyvų datos) bei sveikatos draudimą visam atostogų laikotarpiui.
   
 • Vykstant į kelionę, rekomenduojama į telefonus atsisiųsti „TraceEkee“ programėlę.
   
 • Atskridus į Maldyvus, visiems keliautojams matuojama kūno temperatūra. Pasireiškus COVID-19 simptomams, keliautojams atliekamas testas oro uoste (mokamai, keliautojo sąskaita). Jei keliautojas keliauja su šeima, grupe, testuojami visi nariai (mokamai). Iki testo rezultatų gavimo, keliautojai izoliuojami specialioje zonoje ar specialiame izoliacijos centre. Gavus teigiamą rezultatą, keliautojai karantinuojami (savo sąskaita). Gavus neigiamą rezultatą – galima vykti į viešbutį (pervežimas už papildomą mokestį).
   
 • Specialios tarnybos atstovai oro uoste gali pasirinktinai testuoti atvykstančius keliautojus (nemokamai).
   
 • Viešbutyje, oro uoste, pervežimo metu ir kitose uždarose patalpose, kur neįmanoma išlaikyti reikiamo atstumo, privaloma dėvėti veido kaukes. Būtina laikytis asmeninės higienos reikalavimų, turėti rankų dezinfekavimo priemonę.
   
 • Viešbučiuose draudžiamas švediško stalo maitinimo principas. Klientai aptarnaujami padavėjų.
   
 • Į SPA centrus, grožio salonus, treniruoklių sales, nardymo, vandens sporto centrus, baseinus, vaikų klubą – būtina išankstinė registracija. Lydintieji asmenys neįleidžiami.
   
 • Keliautojai, turintys COVID-19 simptomų, net turintys neigiamą testo rezultatą, negali vykti į ekskursijas, užsiimti vandens sportu, nardymu, eiti į SPA, baseiną, lankytis vaikų klube. Auklės paslaugos svečių kambariuose draudžiamos.
   
 • Atvykus į viešbutį, būtina pranešti, jei bus reikalingas COVID-19 testas grįžimui į savo šalį, kad būtų laiku pasirūpinta testavimu ir laiku gauti rezultatai (keliautojo sąskaita).
   
 • Jei keliautojas per 14 dienų nuo grįžimo iš Maldyvų susirgo COVID-19, prašoma apie tai informuoti viešbutį, kuriame viešėjo.

 

Prieš pat skrydį rekomenduojame pasitikrinti saugumo reikalavimus keliaujantiems į Maldyvus aviakompanijos, kuri vykdo skrydį, internetinėje svetainėje.

 

Reikalavimai grįžtantiems į Lietuvą

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku