Keliaujantiems į Italiją

Riminis

(Atnaujinta 2022 06 01)

Vakcinuotiems

Nevakcinuotiems/ nepersirgusiems

Persirgusiems

Išimtys

Anketos pildymas

Apribojimai šalyje

Apribojimai netaikomi.

Apribojimai netaikomi.

Apribojimai netaikomi.

 

 

Vykstant į Italiją, anketos pildyti nereikia.

- Visiems nuo 6 metų visose uždarose erdvėse rekomenduojamas medicininių veido kaukių dėvėjimas. Šiuo metu apsauginių kaukių naudojimas yra rekomenduojamas įstaigų viduje, viešajame transporte, įskaitant lėktuvus, renginiuose, teatro spektakliuose, kine, koncertuose, sporto varžybose, vykstančiose patalpų viduje, privalu dėvėti FFP2 tipo veido kaukes.

- Neturint reikiamo tipo kaukės, galite būti neįleisti į viešąjį transportą, o už visų reikalavimų nesilaikymą taikomos piniginės baudos.

-Nuo 2022 m. gegužės 1 d. Italijoje nebereikalaujama pateikti ES skaitmeninio COVID-19 sertifikato norint patekti į viešąjį transportą, kultūros įstaigas (muziejus, kino teatrus, viešus renginius ir kt.), restoranus, viešbučius, kitas įstaigas, išskyrus ligonines ir senelių prieglaudas.

 

Jeigu Covid-19 tyrimo rezultatas teigiamas:


    • Vykstantiems į Italiją būtinai rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas ir apgyvendinimo išlaidas.

Informacija dėl testų atlikimo Italijoje:

•   Prireikus, testai atliekami daugelyje vaistinių ir klinikų.
 
Reikalavimai grįžtantiems į Lietuvą

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku